Ödemenizi yaparken kredi kartı veya paypal seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Firmamız bu aşamada ödemede taksitlendirme imkânı sunamıyor olmakla birlikte çalıştığınız bankanın ek taksit imkânlarından faydalanarak siparişlerinizi taksitli biçimde ödeyebilirsiniz.
Siparişlerinizde kargo ücreti alıcı olarak size aittir. Bu tutar, siparişinizin bedelini öderken toplam tutara eklenir. Bu nedenle kargonuzun teslimatı esnasında herhangi bir ödeme yapmanız gerekmemektedir.

Firmamız aras kargo ile anlaşmalı olup teslimatlarınız bu firma aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Guzelvecekici.com üzerinde satın aldığınız ürünlerin teslimatı, aras kargo’nun türkiye’de teslimat gerçekleştirdiği tüm illere ve ilçelere yapılmaktadır. Bulunduğunuz yerleşim biriminde aras kargo şubesi bulunmaması veya merkez şubenin sizin yerleşim biriminize teslimat yapmıyor olması halinde lütfen bizimle veya aras kargo ile teslimatı nasıl alacağınız konusunda irtibata geçiniz.

Www.guzelvecekici.com üzerinden yaptığınız alışverişleriniz, siparişleriniz bize ulaştığı andan itibaren, teslimat adresi istanbul il sınırları içerisindeyse 2 iş günü, istanbul dışında ise kargo firmasının ilgili il ve ilçeye teslimattaki programına bağlı olarak 3-4 iş günü içerisinde gerçekleşir.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sipariş esnasında giriş yaptığınız e-posta adresinize bir kargo takip numarası iletilir. Bu numarayı kullanmak suretiyle paketinizin nerede olduğunu kargo firmasının internet sitesinden sorgulayabilirsiniz.

Ürünün teslimatı aşamasında belirtilen sürelerin dışında bir gecikme yaşamanız halinde e-posta üzerinden veya ofis telefon numaramızdan bize ulaşmanız halinde gerekli sorgulamalar yapılıp tarafınıza bilgi verilecek ve teslimatın en kısa zamanda size ulaşması sağlanacaktır.