Bu satış sözleşmesi; efekt yapım dış tic. Ltd. Firmasının yayınladığı www.guzelvecekici.com internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlere yönelik hazırlanmıştır. www.guzelvecekici.com internet sitesi üzerinden alışveriş yapan tüketiciler, bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.

www.guzelvecekici.com’dan kredi kartı veya paypal aracılığı ile alışveriş yapılabilir.

Banka havalesi ile işlem yapıyorsanız havale dekont’u info@guzelvecekici.com e-posta adresine ulaştığı an sipariş geçerli sayılır. Banka havalesi bilgilerinin onayı alındıktan sonra, sipariş hazırlanır ve 1 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Sipariş kargoya teslim edildiğinde, efekt yapım dış tic. E-posta göndererek tüketiciyi haberdar eder.

Kargo bedeli sipariş sırasında hesaplanır ve ödenecek tutara eklenir.

Www.bıoxıdea.com.tr üzerinde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarına, o ürün için geçerli olan resmi oranda kdv dahildir.

Kredi kartlı ile ödeme işlemi deniz bank ortak ödeme sayfası üzerinden 2048 bitli ssl sertifikası ile yapılacaktır. Kart bilgilerinize tarafımız ve dışarıdan 3. Kişiler ulaşamayacaktır.

Yapılacak işlemlerde giriş yaptığınız şahsınıza ait kişisel bilgileriniz (isim, adres, e-posta, telefon, banka hesap bilgileri, vb.) Herhangi bir yolla kesinlikle 3. Kişilerle paylaşılmayacaktır.

Teslimat, tüketicinin adresinde tüketiciye, siparişte belirtilen kişiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile tüketicinin birinci dereceden yakınına yapılır.

Paket teslim alınırken kontrol edildiğinde, hasar olduğu görülürse, paket kabul edilmeyip kargo görevlisine tutanak tutturulur. Tutanak taramak suretiyle elektronik ortama aktarılarak hasarla ilgili bir mesajla birlikte ınfo@bıoxıdea.com.tr adresine gönderilir. Efekt yapım dış tic. Kargo firması ile görüşerek, paketin hasarsız olarak tüketiciye tekrar gönderilmesini sağlar.

Hatalı veya eksik teslimat durumunda 0216 504 38 18 numaralı telefon numarası veya ınfo@guzelvecekici.com linki aracılığıyla efekt yapım dış tic.’a bilgi verilir. Hatalı ürünün efekt yapım dış tic.’a geri gönderilmesini takiben yapılacak incelemeler tamamlandığı esnadan itibaren yeni ürün, 1 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürün, sipariş ve teslimat sayfasında belirtilen teslimat sürelerinde tüketiciye ulaştırılır. Teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde geri gönderilen ürünlerin kargo bedeli, iade ve değişim sayfasında belirtildiği şekilde iade veya değişim talebinin sebebine bağlı olarak efekt yapım dış tic. Veya tüketici tarafından karşılanır. Teslimat tarihinden itibaren 7 gün geçmiş olan ürünler her ne şartla olursa olsun geri iade edilemez, değişiklik talebinde bulunulamaz.

Tüketici satın aldığı ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilir. İade edilen ürünlerin, orijinal ambalajı zarar görmemiş ve açılmamış olması gerekir. Orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe ve ambalajda açılma, bozulma, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumlarda ve ürünün tüketiciye teslim edildiği hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve ürün bedeli iade edilmez. Ürün iadesi için; ınfo@bıoxıdea.com.tr adresine mesaj göndermeniz veya 0216 504 38 18 numaralı telefonu arayarak talebinizin sebebini iletmeniz gerekmektedir. Ürün iade edilirken, faturası ile birlikte efekt yapım dış tic.’a geri gönderilmelidir. İade durumunda kargo bedeli, iade ve değişim sayfasında açıklandığı şekilde efekt yapım dış tic. Veya tüketici tarafından karşılanır.

Ürünler veya paketleri, birebir internet sitesinde yer alan görsellerdeki şekilde olmayabilir. Görseller temsilidir.

Yazım ve teknik nedenlerden kaynaklanan ürün bilgisi ve fiyat bilgisi hatalarından efekt yapım dış tic. Sorumlu değildir.

Yurt dışından sipariş vermek isterseniz lütfen info@guzelvecekici.com adresine e-posta gönderiniz.